25. Uherský Ostroh B - Starý Hrozenkov

FK Uherský Ostroh B - TJ Sokol Starý Hrozenkov 3:2 (1:1)

Branky: 8. Lebánek, 65. Lupták

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Bětík - Husařík, Blaho, Šotník, Martínek - Vaculík, Keňo, Michalec, Lebánek- Lupták, Breznický R. (80. Breznický P)

Úvod utkání našemu mužstvu vyšel, zejména v první desetiminutovce jsme soupeře přehrávali a zaslouženě jsme se ujali v 6. minutě vedení. Lupták přihrál ze středu hřiště  na levou stranu Lebánkovi, ten obešel dva protihráče a tvrdou střelou z dvaceti metrů vymetl pavučiny v šibenici domácí branky. Poté se hra  vyrovnala a  hrálo se jen mezi šestnáctkami bez brankových příležitostí. Závěr poločasu pak patřil naopak domácím, kteří těžili především ze své výškové převahy a nebezpečných centrů do šestnáctky. Vyrovnávací branku pak vstřelili až po naší chybě, kdy nás překvapili rychle vhozeným autem za spící obranu a útočník, který postupoval sám na bezmocného Bětíka gólem do šatny stanovil poločasový výsledek na 1:1. V druhém poločase se  pak domácí v 55. minutě po rychlé kombinační akci středem hřiště dostali až před naše pokutové území a střelou do protipohybu Bětíka z 18. metrů skóre otočili. Vyrovnávací branky na 2:2 jsme se dočkali v 65. minutě, Blaho vysunul dlouhým míčem za obranu Luptáka, který ač tísněn obráncem přehodil vyběhnuvšího brankáře a míč zapadl přesně ke vzdálenější tyči. Naše radost však trvala jen chvíli. Domácí hned po rozehře nakopli dlouhý míč za naši obranu, jejich útočník si všiml vyběhnutého Bětíka a chytrým obloučkem  jej rovněž přehodil a  strhl vedení opět na domácí stranu. I přes naši závěrečnou snahu jsme si žádnou šanci nevytvořili a vyrovnat se nám  nepodařilo.