Drslavice B - Starý Hrozenkov

TJ Drslavice B - TJ Sokol Starý Hrozenkov 3:5 (1:4)

Branky: 4. Martínek, 12. Lebánek , 25. Lupták, 33. vlastní, 55. Keňo

TJ Sokol Starý Hrozenkov: Kročil - Hrnčář, Husařík S., Orság, Husařík R. (14. Husařík M.) - Vaculík, Blaho, Martínek, Lebánek - Lupták, Keňo

V předehrávaném prvním jarním kole náš tým tentokrát k dobré hře přidal i přesnou koncovku a zaslouženě jsme si odvezli všechny body, když o výsledku rozhodla naše ofenzivní smršt v prvním poločase. Již v první minutě nás mohl poslat do vedení Martínek, tváří v tvář před domácím brankářem však nezachoval klid a vysoko přestřelil. Ve 4. minutě se opakovala ta samá situace a tentokrát již mířil přesně a střelou kolem brankáře nás poslal nás do vedení. Domácí poté vrhly všechny síly do útoku a tak se hrálo nahoru dolů, branky jsme však stříleli pouze my. V 12. minutě  byl před hranicí pokutového území sražen unikající Lupták a z následného přímého kopu se prosadil Lebánek. V 25. minutě jsme předvedli další rychlou kombinační akci, na jejímž konci stál Lupták, který přesprintoval svého obránce, udělal kličku i vyběhnuvšímu brankáři a pohodlně skóroval do prázdné branky. V 33. minutě jsme pak zahrávali rohový kop, po kterém si dal dezorientovaný domácí obránce vlastní gól a zvýšil naše vedení na 4:0.  Domácí tým pak těsně před odchodem do kabin snížil z velmi přísně nařízené pentalty na 1:4. Druhý poločas pak začal náporem domácích, kteří měli více ze hry, naráželi však na naši bezchybnou obranu. Naopak pozapomínali na tu vlastní, čehož využil Keňo a v 55. minutě po rychlém porotiútoku zvýšil na 5:1. Drslavice si pak vytvořili  územní převahu, jejich snaha však vždy končila před hranicí našeho pokutového území, kde je "odzbrojila" naše obrana, případně se sami připravili o možnost zakončení nepřesnou přihrávkou.  Do vážnějšího ohrožení naší branky se tak dostávali jen po standartních situacích, kdy využívali své znatelné výškové převahy, čehož využili v 73. minutě a po rohovém kopu snížili po skrumáži na 5:2. V již nastaveném čase se pak prosadili opět po rohovém kopu ještě jednou a  stanovili tak konečné skóre 3:5.